Каталог дозиметрів, радіометрів Купити дозиметр, радіометр в Києві, Україні Прилади для вимірювання радіації

головна
дозиметри, радіометри
гаусметри
алкотестери, алкометри
нітратоміри, нітрат-тестери
газоаналізатори
водоаналізатори
аксесуари
послуги
оплата
доставка
контакти
статті

телефони:
міський
(044) 393-39-93
MTC
---------------------
KievStar
---------------------
Лайф
 
білайн
 
info@doza.net.ua

Русский English  

МКС-АТ1321
Технічні характеристики (детально)

гамма-випромінення держповірка бризкозахист зв'язок з ПК
пояснення до піктограм

Ціна:
0 грн.
Наявність:
немає

Спектрометр МКС-АТ1321

Спектрометр може працювати и лабораторних і польових умовах і призначений для:

  • вимірювання потужності дози гамма-випром-ня;
  • ідентифікації радіонуклідів (у т.ч. природних, медичних, промислових) без використання комп'ютера.
Прилад подає світлозвукові та вібраційні сигнали при перевищені встановленого порогового рівня.
МКС-АТ1321
комплект ат1321

Сфера застосування спектрометра: аварійні ситуації на об'єктах атомної енергетики, протидія незаконному звороту радіоактивних джерел, моніторинг приміщень і довкілля, забезпечення радіаційної безпеки при роботі з радіоізотопними джерелами, виробництво радіофармпрепаратів і ядерна медицина, дозиметрична зйомка місцевості, радіаційне картографування.

Спектрометр випускається Білоруським підприємством Атомтех і є зручним приладом для ідентифікації радіонуклідів в польових умовах без використання ПЕВМ. Принцип дії приладу заснований на безперервному вимірі швидкостей рахунку імпульсів сцинтиляційним детектором від гамма-випромінювання, аналізі даних для виявлення підвищеного гамма-фону, вимірі амплітудного спектру з його подальшою автоматичною обробкою, результатом якої є значення потужності дози і ідентифікований радіонуклідний склад джерела гамма-випромінювання. Отримані дані зберігаються в незалежній пам'яті (до 700 спектрів з можливістю їх подальшого передавання в комп'ютер). Для розширення діапазону виміру потужності дози використовується лічильник Гейгера-Мюллера з фільтром, вирівнюючим енергетичну залежність чутливості. Спектрометр також містить вбудований GPS-модуль для прив'язки даних вимірів до географічних координат і нанесення на карту місцевості. У випадку проведення офіційних вимірювань прилад підлягає періодичній повірці з частотою не рідше 1 разу на рік. Гарантія: 12 місяців.

Стандартна комплектація: прилад зарядний пристрій, інструкція, контрольна проба, інтерфейсний кабель USB з програмним забезпеченням, чохол.

ПОВЕРНУТИСЯ НА СТОРІНКУ ВИБОРУ ДОЗИМЕТРІВ


2020