Каталог дозиметрів, радіометрів Купити дозиметр, радіометр в Києві, Україні Прилади для вимірювання радіації

головна
дозиметри, радіометри
гаусметри
алкотестери, алкометри
нітратоміри, нітрат-тестери
газоаналізатори
водоаналізатори
аксесуари
послуги
оплата
доставка
контакти
статті

телефони:
міський
(044) 393-39-93
MTC
---------------------
KievStar
---------------------
Лайф
 
білайн
 
info@doza.net.ua

Русский English  

Ціна:
0 грн.
Наявність:
немає

Наручний дозиметр
ДКГ-РМ1603А

Наручний дозиметр призначено для вимірювання іонізуючих випромінень (радіації) включаючи:

  • потужності еквівалентної дози гама-випромінення;
  • еквівалентної дози гама-випромінювання.
Додатково в дозиметрі реалізовано функції годинника, будильника, таймеру. В дозиметрі програмуються значення порогових рівнів дози і потужності дози гама-випромінювання. Дозиметр подає звукові сигнали при перевищенні запрограмованих порогових рівнів, спрацьовуванні будильника і сигналізує про частковий і критичний розряд елементів живлення.
ДКГ-РМ1603А
комплект рм1603а

Дозиметр може використовуватися автономно або в складі систем дозиметричного контролю для повсякденного, оперативного і аварійного дозиметричного контролю персоналу і населення на місцях і виробництвах, де передбачається потенційна або є реальна небезпека опромінення зовнішнім гамма випроміненням, а також співробітниками митних і прикордонних служб, персоналом АЕС, радіологічних лабораторій, співробітниками аварійних служб, цивільної оборони, пожежної охорони, поліції і ін.

Дозиметр випускається Білоруським підприємством Полімастер і є компактним і легким приладом що працює в дуже широкому температурному і радіаційному діапазоні. В дозиметрі реалізована можливість запису результатів вимірювань в свою енергонезалежну пам'ять (до 1000 записів) і наступна передача результатів вимірювань (по ІЧ-каналу зв'язку) до персонального комп'ютеру для аналізу (спеціальне програмне забезпечення надається безкоштовно). У випадку проведення офіційних вимірювань дозиметр підлягає періодичній повірці з частотою не рідше 1 разу на рік. Гарантійний термін експлуатації: 18 місяців.

ПОВЕРНУТИСЯ НА СТОРІНКУ ВИБОРУ ДОЗИМЕТРІВ


2020