Каталог дозиметрів, радіометрів Купити дозиметр, радіометр в Києві, Україні Прилади для вимірювання радіації

головна
дозиметри, радіометри
гаусметри
алкотестери, алкометри
нітратоміри, нітрат-тестери
газоаналізатори
водоаналізатори
аксесуари
послуги
оплата
доставка
контакти
статті

телефони:
міський
(044) 393-39-93
MTC
---------------------
KievStar
---------------------
Лайф
 
білайн
 
info@doza.net.ua

Русский English  

Ціна:
35730 грн.
Наявність:
так

оформити замовлення

Сигналізатор-індикатор,
годинник СІГ-РМ1208М

Наручний дозиметр зі шкіряним ремінцем у вигляді годинника призначений для цілодобового вимірювання і індикації іонізуючих випромінень (радіації) включаючи:

  • потужність дози гама-випромінювання;
  • накопичену дозу гама-випромінювання.
СІГ-РМ1208М

Додатково в приладі реалізовані функції годинника (кварцовий механізм швейцарського виробництва Ronda 763), будильника і підсвічування. В приладі програмуються значення порогових рівнів дози і потужності дози гама-випромінювання. Сигналізатор подає звукові сигнали при перевищені встановлених порогових рівнів, спрацьовуванні будильника, а також показує розряд елементів живлення. Корпус - з нержавіючої сталі.

Прилад використовується в побутових цілях: для контролю радіаційної чистоти в місцях перебування (приміщення, предмети побуту, транспортні засоби і т.п.). Прилад стійкий до занурення у воду на глибину до 100 м. В ньому реалізована можливість запису результатів вимірювань в свою енергонезалежну пам'ять і наступне передавання результатів вимірювань (по ІЧ-каналу зв'язку) в персональний комп'ютер для аналізу (спеціальне програмне забезпечення надається безкоштовно).

Сигналізатор випускається білоруським підприємством Полімастер (Polimaster) і є гарним подарунком. Він зручний для повсякденного використання, відноситься до класу побутових виробів і не є засобом для офіційних вимірювань. Періодичній повірці прилад не підлягає. Гарантія: 18 місяців.

ПОВЕРНУТИСЯ НА СТОРІНКУ ВИБОРУ ДОЗИМЕТРІВ


2020