Каталог дозиметрів, радіометрів
БЕЗПЕКА,
НАДІЙНІСТЬ,
ПРОСТОТА.
міський  (044) 393-39-93
MTC  ---------------------
KievStar  ---------------------
info@doza.net.ua
 головна        оплата        доставка        послуги        контакти        статті        аксесуари
РусскийEnglish

1. Самовивіз. Прилади для вимірювання радіації (дозиметри, радіометри) та ін. можна забрати самостійно за попередньою домовленістю у нас в київському офісі (див. схему проходу). Вартість: безкоштовно.

2. Доставка по Києву. Здійснюється кур'єром в робочі дні протягом доби (при наявності товару на складі) с моменту замовлення або оплати. Вартість: 40 грн. Увага! Аксесуари (витратні матеріали і запчастини) окремо від приладів кур'єром по Києву НЕ доставляються.

3. Пересилання по Україні. Здійснюється перевізником "Нова пошта" як по передоплаті, так і післяплатою (тобто з оплатою при одержанні). Вартість: визначається перевізником.

Порядок пересилання пірометрів по Україні з післяплатою (оплатою при одержанні) через Нову пошту:

- покупець по телефону або електронній пошті вказує найменування і кількість потрібних йому приладів, ПІБ одержувача, місто і контактний телефон (мобільний);
- після одержання замовлення ми відправляємо посилку до вказаного міста і повідомляємо покупцю номер товаро-транспортної накладної;
- після прибуття відправлення покупець іде на склад перевізника, оплачує заявлену вартість посилки + послуги перевізника і отримує посилку.
- для отримання посилки покупець повинен знати номер товаро-транспортної накладної та мати при собі документ що посвідчує особу (паспорт або водійське посвідчення).


2020